
Нож Morakniv Basic 546 Углеродистая сталь Пласт. ручка Оранжевый цвет 13202
- Нет в наличии
- Код: 13202
192 ₴
+380 (95) 550-90-92
- +380 (96) 730-31-39
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Опис ножа Morakniv Basic 546, нержавіюча сталь, пласт. ручка, помаранчевий колір 13202:
Завдяки невеликій ціні цей ніж доступний кожному. Оновлена модель отримала більш ергономічну рукоятку, яка забезпечує ідеальне захоплення. Ніж Mora Basic 546 оснастили міцним лезом з нержавіючої сталі.
Mora Basic 546, як і більшість ножів Mora of Sweden, комплектується чохлом, який також отримав новий дизайн. На піхвах є спеціальна кліпса, яка дозволяє з'єднувати кілька штук разом.
Ніж Mora Basic 546 має зручну, не ковзаючу в руках, ергономічну рукоятку з високоміцного пластика. Завдяки додатковому упору під пальці забезпечує максимальний комфорт при використанні ножа. Рукоятка витримує ударні навантаження і захищає пальці рук.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Цвет | Оранжевый |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, рибальський |
| Гарантия | довічна |
| Длина клинка | 91 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Общая длина | 206 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | хром |
| Чехол / ножны | Да |
- Цена: 192 ₴

