
Нож Morakniv Companion Magenta Нержавеющая сталь Цвет пурпурный
- Нет в наличии
- Код: 12157
399 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис ножа Morakniv Companion Magenta, нержавіюча сталь:
Продукція від шведської марки Mora of Sweden широко відома у всьому світі завдяки високій якості і відмінним характеристикам. Варто відзначити, що компанія з'явилася на ринку в 2005 році в результаті злиття двох фірм-виробників ножів, кожна з яких мала багаторічну історію.
Характеристики представленої моделі виправдовують назву серії, адже в перекладі з англійської companion – супутник, партнер, товариш. І вірно, ніж стане вам відмінним помічником в будь-яких умовах, де б ви не знаходилися. Загальна довжина ножа становить 218 мм, а на клинок прямого заточування, при цьому, припадає майже 47% від неї. Для клинка цієї серії властива форма drop-point, що дозволяє ножу однаково добре, як різати, так і колоти.
Для виготовлення клинка використана нержавіюча сталь з твердістю в межах 59-60 одиниць за шкалою Роквелла, що говорить про міцність і властивості тривалий час зберігати заточку.
Ніж добре збалансований і відмінно лежить в руці, завдяки ергономічній рукоятці, виготовленої з термопластика темних тонів. Злегка вигнута форма рукояті, а також насічки і тиснений напис Morakniv на її поверхні, дозволяють надійно утримувати ножа в руці. Ніж укомплектований пластиковими піхвами з кліпсою для кріплення ножа на пояс.
В асортименті представлені моделі в 5 колірних рішеннях: блакитний, чорний, помаранчевий, зелений і пурпуровий.
Особливості:
- клинок з нержавіючої сталі з твердістю 59-60 HRC;
- ергономічна рукоятка з термопластика;
- клинок форми drop-point;
- довжина ножа – 218 мм, довжина леза – 103 мм.
- вага 116 грам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, рибальський |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 103 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | резинопластик |
| Общая длина | 218 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | хром |
- Цена: 399 ₴
