
Нож Morakniv TopQ Flex Нержавеющая сталь 11902
- Нет в наличии
- Код: 11902
276 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис ножа Morakniv Craftline TopQ Flex Black:
Ніж Mora Craftline TopQ Flex 11902 має загальну довжину 19,5 см., а довжина леза клинка досягає 9 см.
Ергономічна Форма рукоятки, яка зроблена з пластику, основний верхній шар покритий гумою спеціальної форми, яка, в свою чергу, покрита пухирцями, завдяки чому навіть якщо ваші руки мокрі або ніж побував у воді, Ви зможете надійно тримати ніж, не боячись при цьому, що він випадково вислизне.
Клинок з нержавіючої сталі Sandvik зі спеціальними добавками для підвищення пружності. Твердість 57-58 HRC по Роквеллу досягається загартуванням рідким азотом при температурі -80 °C. Для запобігання корозії та іржі в сталь доданий хром 13-18%, а для додаткової твердості — вуглець 0,4-0,7%.
Досить надійна лазерна заточка зберігає свої характеристики навіть після багатьох використань. Чохол виготовлений з міцного, якісного пластика. Спосіб кріплення - кліпса.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Цвет | Черный |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | резинопластик |
| Общая длина | 207 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 1.3 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | сірий |
- Цена: 276 ₴