
Нож Morakniv Bushcraft Survival Нержавеющая сталь Черный цвет Кресло
- Нет в наличии
- Код: 11835
1 211 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис ножа Morakniv BushCraft Survival, нержавіюча сталь, 11835:
Основна відмінність ножа для виживання Mora Bushcraft Survival від більшості інших похідних ножів – наявність в комплекті алмазного точила і кресала.
Цим найгострішим ножем легко різати папір, стругати деревину. Ніж Mora Bushcraft Survival має довжину клинка 109 мм, що робить його досить компактним. Рукоять з м'якого каучуку дуже ергономічна. Маса ножа разом з чохлом - всього лише 212 грамів.
Знаменита шведська сталь Sandvik, використовувана для виготовлення клинка даної моделі Мора Бушкрафт, містить 0.6% вуглецю. Також для запобігання корозії сталі доданий хром (близько 15%). Надійний клинок з максимальною товщиною 2,5 мм заточений за допомогою лазера в кращих традиціях шведського виробника ножів Mora.
Ніж Мора Бушкрафт Survival оснащений системою висікання іскор Mora FireSteel. Обух клинка виготовлений спеціально для використання його з кресалом - слід лише з натиском різко провести по стержню, і з'явилися іскри температурою 3000 градусів за Цельсієм, які легко запалять сухий мох, листя, тирсу. Іскри, які висікаються дуже яскраві, так що ніж Mora Bushcraft Survival можна використовувати для подачі аварійного сигналу в темний час доби.
Встановлений на піхвах Mora Bushcraft Survival алмазний брусок Diamond Honer дозволяє привести ніж в порядок в будь-якому місці, в будь-яких умовах. Адже гострий ніж - одна з найважливіших умов виживання туриста. Так що даний набір Вас ніколи не підведе!
В комплект входять ніж, кресало і шліфувальний брусок. Клинок з холоднокатної нержавіючої сталі Sandvik довжиною 106 мм. Обух клинка виготовлений спеціально для використання його з кресалом. На піхвах є алмазний шліфувальний брусок. У комплект також входять дві кліпси для кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Цвет | Черный |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 109 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | прогумований пресований термопластик |
| Общая длина | 232 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | хром |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: 1 211 ₴



