
Нож Morakniv Classic №612 1-0612
- Нет в наличии
- Код: 1-0612
473 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис ножа Morakniv Сlassic 612 , вуглецева сталь, 1-0612:
Нескладаний ніж Morakniv Classic 612 є досить популярним ріжучим виробом, який знайшов своє застосування не тільки в похідних умовах, але і в побуті. Головною особливістю даної моделі є її міцне і зносостійке лезо, створене з високоякісної вуглецевої сталі.
Товщина леза дозволяє застосовувати на ніж підвищене навантаження без остраху пошкодити клинок, а гостра ріжуча кромка гарантує точний та рівний різ. Клинок Morakniv Classic 2 легко виймається з рукоятки, створеної з натуральної деревини. Матеріал виготовлення рукоятки забезпечує максимальний комфорт користувачеві і приємні тактильні відчуття, що особливо доречно під час знижених температур, так як рукоятка завжди залишається теплою. У комплекті з ножем йдуть міцні і практичні піхви.
Поліроване лезо ножа Мора 612 з вуглецевої сталі доповнюють гарда і рукоять бордового кольору зі шведської берези.
Чохол з чорного пластику надійно оберігає клинок.
- Довжина клинка: 106 мм
- Максимальна товщина клинка: 2,0 мм
- Максимальна ширина клинка: 16 мм
- Сталь: високовуглецева (вимагає догляду), 59-60 HRC
- Піхви: чорний пластик
- Вага: 78 грам
- Виробник: Mora of Sweden (Morakniv), Швеція
- Країна походження: Швеція
Нагадуємо, що вуглецева сталь, хоч і має переваги над нержавіючою, але схильна до корозії, тому слід зберігати ніж сухим. Після використання протерти його сухою тканиною або шматком паперу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Цвет | Бордовый |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | мисливський, рибальський |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 106 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | Дерево |
| Общая длина | 215 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: 473 ₴