
Нож Morakniv Bushcraft Forest S (12493S)
- Нет в наличии
- Код: 12493S
1 000 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис ножа Morakniv Busacraft Forest S (12493S):
Модель ножа Morakniv Bushcraft Forest S (12493S) є прекрасним робочим інструментом, його призначення – полювання і виживання в дикій природі. Сама назва bushcraft дослівно означає вміння жити далеко від благ цивілізації з мінімумом спорядження. Тобто, такий виріб, перш за все, зацікавить екстремалів і виживальників. Ну і звичайним мандрівникам і просто любителям провести свій відпочинок за містом ніж теж згодиться.
Як відомо, продукція Morakniv являє собою поєднання прекрасних робочих характеристик і невисокої вартості. Дана модель тільки підтверджує це правило. Піхви з пластику оснащуються кріпленням для ременя, також передбачено отвір для відтоку води. Тип ножа – фіксований. Рукоять має дуже зручні підпальцеві виїмки, тому тримати виріб і користуватися ним дуже комфортно. У складі рукояті – пластик і гума. Ергономічна ручка, ніж не ковзає під час використання.
Лезо ножа тоншає до кінчика, форма клинка нестандартна. Поверхня клинка відполірована до дзеркального блиску. У складі леза – сталь шведської марки Sandvik 12C27, захищена від іржі. Твердість досягає близько 57-58 одиниць за шкалою Роквелла. Клинок добре підходить для вичищення, виколупування, скоблення, що особливо актуально в умовах дикої природи. Відмінна ріжуча здатність. Залізо здатне витримувати значні навантаження під час різання. Воно довго буде тримати заточку. У доповненні до ножа є кресало, що дозволить вам без проблем розвести вогонь в умовах лісу.
Товщина клинка становить близько двох з половиною міліметрів. Довжина досягає 23,2 см, довжина леза – 10,9 сантиметри. Важить ніж 146 грамів, він досить легкий, і чудово лягає в руку. Товщина рукояті – 2,3 сантиметри.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 109 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Общая длина | 232 мм |
| Твердость клинка | 57 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: 1 000 ₴

