
Нож Morakniv Kansbol оранжевый (13505)
- Нет в наличии
- Код: 13505
1 070 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис ножа Morakniv Kansbol помаранчевий (13505):
Ніж Morakniv Kansbol 13505 - це універсальний ніж для активного життя, який сподобається багатьом користувачам. Заточення клинка разюче. Від ручки лезо має товщину близько 2,5 мм. Однак на півдорозі починається звуження до товщини 1,0 мм. Це робить Kansbol трохи легше, але завдяки більш товстій частині в задній частині клинка, він все ще дуже міцний.
Клинок виготовлений із сталі Sandvik 12C27. Корозійностійка сталь довго зберігає свою гостроту.
Рукоять ножа Morakniv Kansbol має зручну анатомічну форму і виконана з текстурованого пластику оранжевого кольору, який не ковзає навіть будучи мокрим. В рукояті також є отвір,щоб користувач міг просунути в нього шкіряний темляк або шнурок. Даний ніж за свої характеристики міцності і відмінні ріжучі властивості удостоєний безлічі позитивних відгуків користувачів, як універсальний ніж для туристів і любителів аутдору. У комплекті поставляються зручні поясні піхви з міцного пластику, які надійно фіксують ніж. Morakniv Kansbol – це дуже гідний помічник в будь-якому місці: на риболовлі, у поході або на відпочинку.
Особливості:
- клинок з нержавіючої сталі з твердістю 57-58 HRC;
- полімерна не слизька рукоятка;
- заточування по всій довжині рівне;
- довжина ножа – 226 мм, довжина леза – 109 мм;
- вага – 134 грам;
- піхви з петлею для ременя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Цвет | Оранжевый |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, мисливський |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 109 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Общая длина | 226 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | хром |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: 1 070 ₴
