
Нож Morakniv Allround 749 Нержавеющая сталь
- Нет в наличии
- Код: 1-0749
816 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис Morakniv Allround 749:
Модель Allround 749 являє собою практичний варіант для поїздок на природу. Це досить великий ніж, яким зручно готувати їжу в похідних умовах, чистити свіжовиловлену рибу або ж виконувати дрібні підсобні завдання. Клинок ножа не складається всередину рукоятки, а зроблений жорстко зафіксованим. Він має форму clip-point з добре збалансованим вістрям. Ріжуча кромка по всій довжині зроблена гладкою, що дозволяє легко виконувати з допомогою цього ножа практично будь-які основні роботи. Кут заточування Morakniv Allround 749 дорівнює 25°. Клинок добре відполірований. Повна довжина леза досягає 20,5 см. Його максимальна товщина — 2 мм.
Рукоятка цього ножа виконана з пластика, поверхня якого прогумована. Завдяки цьому, вона є дуже легкою, має зручну форму і не прослизає в руках. Разом з рукояткою, розмір ножа становить 33 см.
Оскільки дана модель орієнтована на використання під час поїздок на природу, ніж забезпечується піхвами. Цей аксесуар повністю закриває лезо, захищаючи його від бруду, зайвої вологи, механічного пошкодження. Піхви щільно тримаються і не зісковзують. Передбачена можливість закріпити їх на ремені. Загальна вага ножа становить 192,4 грама.
Особливості:
- не універсальний складаний ніж;
- клинок з прямим заточуванням кромки;
- розмір леза — 20,5 см;
- використовується шведська нержавіюча сталь;
- метал загартований до твердості 58 HRC;
- рукоятка виготовляється пластиковою, прогумованою;
- ніж поставляється в комплекті з чохлом;
- вага даної моделі — 192,4 грама.
Гарантія: Ножі Allround 749 від Morakniv продаються з офіційною гарантією на весь період їх використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 205 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | прогумована ручка |
| Общая длина | 330 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
- Цена: 816 ₴