
Нож Morakniv Kansbol нержавеющая сталь крепления Multi-Mount
- Нет в наличии
- Код: 12645
1 470 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис ножа Morakniv Kansbol, нержавіюча сталь, кріплення Multi-Mount, 12645:
Модель Morakniv Kansbol ідеально підійде для поїздок на природу. Це зручний і міцний ніж, який добре справляється з більшістю матеріалів, які потребують порізки. Для леза цього ножа використовується шведський нержавіючий сплав марки Sandvik 12C27. Даний метал володіє кількома цінними якостями: він легко переносить контакт з водою і тривалий час тримає заточку хорошої якості. Тому за ножем не потрібно ніякого спеціального догляду, а трохи підточити його лезо можливо і в похідних умовах. До речі кажучи, заточення у даній моделі гладке, що допомагає акуратно розрізати майже будь-які по структурі матеріали. Довжина клинка становить 109 мм.
Рукоятка даної моделі також зроблена з урахуванням використання ножа за містом. В неї прогумована поверхня, завдяки чому ніж не буде ковзати в долонях, навіть якщо рукоятка виявиться мокрою. Це особливо актуально для рибалок і туристів. Додатково прослизанню ножа перешкоджає малюнок накатка в центральній частині рукоятки. А в хвості ручки зроблено невеликий отвір для протягування темляка.
Разом з ножем продаються і піхви, які служать для захисту клинка від бруду і безпечного транспортування ножа. Доповнюється комплект багатофункціональним кріпленням Multi-Mount. Воно дозволяє додатково фіксувати ніж у піхвах, а самі піхви — на ремені, будь лямках або інших предметах відповідного розміру.
Особливості:
- ніж зроблений з фіксованим клинком;
- використовується високоякісна шведська сталь;
- довжина леза становить 109 мм;
- ніж гладко заточений;
- зручна прогумована рукоятка;
- міцні пластикові піхви;
- система універсальних кріплень;
- повний вага комплекту — 231 грам;
Гарантія: Для ножів Morakniv Kansbol гарантія видається на весь період їх використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, рибальський, для виживання |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 109 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Общая длина | 228 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: 1 470 ₴
