
Нож Mora Frosts Fish slaughter 1040SP Профессиональный разделочный для рыбы
- Нет в наличии
- Код: 1-1040S-P
596 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис ножа Morakniv Frosts 1040-SP, нержавіюча сталь:
Morakniv – відомий виробник ножів з Швеції, який популярний на весь світ. Якість продукції контролюється на всіх етапах виробництва. При виготовленні використовуються сучасні інноваційні технології. А тому ніж 1040-SP – дуже довговічний і надійний.
Ніж виготовляється з холоднокатаної нержавіючої сталі, виготовленої в Швеції. У цьому матеріалі відмінно підібрано співвідношення вуглецю та хрому, а тому сталь корозійностійка: на ній не з'являється наліт і іржа навіть після тривалого використання. Загартування металу виконується при температурах до -80°C, а тому у сталі підвищені ударна в'язкість і жорсткість. Завдяки твердості 58 HRC ніж достатньо просто точити, але робити це доведеться не часто, так як заточка без правок тримається довго.
При виробництві рукояті використовувався поліамід. Ручка дуже приємна на дотик, не доставляє ніякого дискомфорту при роботі, а також забезпечує надійне зчеплення з рукою. Пальці захищені від випадкового пошкодження спеціальним виступом.
Заточка леза – пряма, клинок практично не згинається, у нього відмінна ріжуча здатність. Ці характеристики дійсно важливі при обробленні риби, але застосовувати ніж 1040-SP можна і для інших цілей.
Особливості:
- нескладаний обробний ніж для риби;
- заточка леза – пряма;
- клинок виготовлений з холоднокатаної сталі;
- високоміцна поліамідна рукоять;
- ручка синього кольору;
- довжина – 303 мм;
- клинок розміром 170 мм.;
- товщина клинка становить 2,5 мм.;
- вага ножа 1040-SP– 115 грамів.
Гарантія: Для ножа моделі 1040-SP гарантійний термін не обмежений.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, рибальський |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 170 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Общая длина | 303 мм |
| Твердость клинка | 58 HRC |
| Тип заточки | серрейтор |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | сірий |
- Цена: 596 ₴
