
Нож Mora Frosts Meat 9153P Профессиональный разделочный
- Нет в наличии
- Код: 121-5050
468 ₴
- +380 (96) 730-31-39

Опис ножа Morakniv 9153 P, нержавіюча сталь, 121-5050:
Модель9153 P — це спеціалізований обвалювальний ніж, який компанія Morakniv виробляє спеціально для роботи з м'ясом домашньої або ж професійної кухні. Таким ножем набагато простіше відокремити філе від кістки, зняти шкіру або вирізати жили. Лезо ножа спеціально зроблено тонким і достатньо гнучким, щоб вільно огинати кістки, відрізаючи філе. Товщина клинка становить лише 1,8 мм, довжина досягає 150 мм. Ніж дуже добре відполірований і добре заточений. Для його виробництва використовується якісна нержавіюча сталь. Вона виготовлена на території Швеції і повністю відповідає прийнятим в цій країні європейським стандартам. Загартовування цієї сталі виробляється до 58HRC. Це оптимальний рівень твердості для того, щоб за ножем можна було доглядати самостійно, заточуючи його за допомогою ручного інструменту, але робити це доводилося не надто часто.
Рукоятка цього обвалювального ножа виготовляється з поліаміду. Вона не ковзає в руках, що дуже важливо, коли доводиться працювати з умовах великої вологості. Форма ручки ножа підібрана таким чином, щоб він не прослизав у долоні ні назад, ні вперед, а пальці були надійно захищені від попадання на ріжучу кромку. Колір ручки — чорний. Ніж важить 106 грам, а тому навіть після тривалої роботи з ним, рука не буде втомленою.
Особливості:
- нескладаний обвалювальний ніж;
- використовується нержавіюча сталь;
- рукоятка виготовлена з поліаміду;
- розмір леза — 15 см;
- клинок товщиною 1,8 мм;
- ніж важить 106 грам.
Гарантія: Обвалювальні ножі Morakniv 9153 P продаються з довічною гарантією.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Цвет | Черный |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, рибальський |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 150 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Общая длина | 284 мм |
| Твердость клинка | 58 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 1.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
- Цена: 468 ₴
